Ankara Müteahhitlik
 

BİZ KİMİZ

Ankara Müteahhitlik 1993 yılında Ankara’da aile şirketi olarak kurulmuştur. İnşaat Taahhüt ve Müteahhitlik alanlarında yılların verdiği deneyimle, kaliteden ödün vermeden üstlendiği tüm projelerde en ince ayrıntıdan başlayarak her zaman en iyiyi hedeflemiştir. Bu alanların yanı sıra gıda, restoran işletmeciliği, tekstil ürünleri ve katı yakıtlar (press-briket şömine odunu ve mangal kömürü) alanlarında da faaliyet göstermektedir. Teknolojik gelişmelerin sürekli takipçisi olup, deneyim ve yenilikleri harmanlayıp, değişen beklentilere en doğru çözümler sunan ve rekabet koşulları içinde kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyeti öncelikli hedefimizdir. Taahhütteki uzmanlığımızı konut ve iş merkezi projesinde kullanarak, Türkiye’nin çeşitli illerinde modern konutlar ve iş merkezleri yapmaya başlayarak, bu alanda da faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Ankara Müteahhitlik gerçekleştirmiş olduğu ilk projeden günümüze kadar; çevreye duyarlı, kaliteli hizmet anlayışı ve uzman kadrosu ile birlikte yılların verdiği inşaat deneyimi ile üstlendiği her projeyi başarı ile tamamlamıştır. Üstlenilen projelerde, kalite kontrol, iş güvenliği, maliyet kontrol, kesin hesap gibi süreçleri kapsayan geniş bir çeşitlilikle hizmet vermektedir.


NELER YAPARIZ

İnşaat sektörüne taahhüt ile başlayan kuruluşumuz, uzmanlaştığı bu alanda; kamu ve özel binalar, spor tesisleri, okullar, yurtlar , çok amaçlı ve konferans salonları, çevre düzenleme ve alt yapı projelerini başarıyla tamamlamıştır.

  • MODERN YAPILAR
  • OFİSLER
  • APARTMANLAR
  • SPOR TESİSLERİ
  • OKUL BİNALARI
  • YURTLAR