Hakkımızda

Türkiye’de inşaat sektörünün öncüsü olma hedefiyle yola çıkan Ankara Müteahhitlik…

Sahip olduğu insan kaynağına olan güvenin yanı sıra teknolojik gelişmenin faydasını müşterilerine sunma çabasında olan Ankara Müteahhitlik, bilgi teknolojilerine verdiği önem ve yaptığı yatırımlar ile sektörde, her gün insanların yaşamlarını iyileştirmek için çalışıyoruz. Teknoloji ve tasarımın uyum içinde harmanlandığı Ankara Müteahhitlik, sektöründe standartları yükseltme ve yaptığı her projede bir adım daha ileri gitme prensibini benimsemiştir.

Kurulduğu günden itibaren müşteri beklentilerine odaklanan Ankara Müteahhitlik, sektöründe yenilikçilik ve gelişimle anılmaktadır.

Kaliteli üretimiyle inşaat sektörünün başrolü olmayı ilke edinen Ankara Müteahhitlik, gelecekte de değerlerinden ödün vermeyerek dünya standartlarında projeler üretmeye ve Türk inşaat sektörüne büyük katkılar sunmaya devam edecektir...

 

Ortak amaçlarımız ve değerlendirmelerimiz sayesinde aile bağlarımızı kuvvetlendirmekteyiz. Mükemmele ulaşma yolunda sizleri de yolculuğumuza bekleriz.

Ankara Müteahhitlik, Daha Mutlu Bir Gelecek İçin Tüm Zamanını ve Yeteneklerini Harcamaya Kararlıdır.

Dünya standartlarında, kaliteli ve modern yapılar inşa etme amacıyla kurulan Ankara Müteahhitlik, bu amaca uygun olarak projeler geliştirmeye devam etmektedir.